Matematyka na studiach Ilość produktów: 5.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • 14,70 zł Dostępny od zaraz

Liczby zespolone to multimedialny kurs składający się z 3 nagrań wideo trwających łącznie ok. 42 minuty zawierających skoncentrowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do zdania kolokwium czy egzaminu. Dodatkowo otrzymujesz mapę myśli pdf oraz ćwiczenie pamięciowe w formacie flash.

• 17,00 zł Dostępny od zaraz

W kursie prostymi słowami w nagraniach video tłumaczę, jak rozwiązywać typowe zadania z całek powierzchniowych nieskierowanych i skierowanych. Zaczynamy od zupełnych podstaw (parametryzowanie powierzchni), krok po kroku prowadzę Cię aż do zadań z twierdzenia Stokesa.

• 27,00 zł Dostępny od zaraz

W kursie prostymi słowami w nagraniach video tłumaczę teorię i rozwiązania typowych zadań z przedmiotu Systemy Dynamiczne (poziom AGH i politechnik). Nauczysz się m.in, jak wyznaczać postać Jordana i portrety fazowe, jak badać stabilność i stosować transformatę Laplace'a.

• 17,00 zł Dostępny od zaraz

Kurs odwzorowań liniowych powstał na podstawie moich wieloletnich doświadczeń w korepetycjach dla Studentów. Zebrałem na kolorowych mapach myśli kluczowe informacje do rozwiązywania zadań z algebry.    Moją ideą było przyjaznym językiem wytłumaczyć Ci na prostych rysunkach, czym jest odwzorowanie liniowe i jego macierz. Nauczysz się też m.in....

• 17,00 zł Dostępna od zaraz

Unikalny pakiet 17 kolorowych map myśli do szybkiej nauki w formacie pdf, zawiera podstawową wiedzę z 17 najważniejszych działów matematyki dla studentów.

Dostępna od zaraz
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów