Matematyka liceum Ilość produktów: 3.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • 17,00 zł Dostępny od zaraz

Zaledwie w 3,5 h powtarzasz cały materiał ze szkoły średniej potrzebny do zdania matury z matematyki podstawowej w 2018 r. Z kolorowymi mapami myśli szybko utrwalasz teorię, a następnie krok po kroku uczysz się rozwiązywać zadania.

• 9,70 zł Dostępny od zaraz

Zdajesz maturę podstawową z matematyki? Czujesz, że masz chaos w głowie i chcesz uporządkować wiedzę? Samo rozwiązywanie zadań nie wystarczy. W pakiecie znajdziesz 11 kolorowych map myśli (w formacie PDF), z którymi powtórzysz całą wiedzę teoretyczną potrzebną do zdania matury w 2018 r.

• 9,70 zł Dostępny od zaraz

Unikalny pakiet 11 kolorowych map myśli do szybkiej nauki w formacie pdf, zawiera esencję wiedzy z najważniejszych działów matematyki dla uczniów liceum i technikum. Idealny jako powtórka do matury rozszerzonej i sprawdzianów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów