PAKIET Z FIZYKI DLA UCZNIÓW – mapy myśli pdf

17,00

Unikalny pakiet 19 kolorowych map myśli do szybkiej nauki w formacie pdf, zawiera podstawową wiedzę z 19 najważniejszych działów fizyki dla uczniów.

Kategoria:

Opis

Mapy myśli to kolorowe plansze, na których znajdziesz esencję wiedzy z 19 najważniejszych działów fizyki dla uczniów w formie łatwej do zapamiętania.

PAKIET Z FIZYKI DLA UCZNIÓW zawiera następujące mapy myśli:

1. Ciśnienie gazu doskonałego
  2. Dynamika
  3. Elektrostatyka
  4. Energia wewnętrzna i ciepło właściwe
  5. Fale dźwiękowe
  6. Fizyka jądrowa
  7. Grawitacja
  8. Iloczyn wektorowy
  9. Kinematyka
  10. Kondensatory
  11. Model Bohra
  12. Prąd stały
  13. Prawo Gaussa
  14. Prawo załamania
  15. Ruch po okręgu
  16. Rzut poziomy
  17. Rzut ukośny
  18. Siła elektrodynamiczna
  19. Siła Lorentza

Wyselekcjonowane najważniejsze wzory ułożone są w gałęzie, które pozwolą Twojemu umysłowi budować szybkie skojarzenia, gdy rozwiązujesz zadania z fizyki.

Ucząc się z mapami myśli, pozbywasz się niepotrzebnego stresu na sprawdzianie. Wiesz, że Twój umysł szybko znajdzie potrzebne informacje i połączy je w całość.

97% uczniów przyznaje, że z mapami myśli nauka fizyki jest przyjemna i skuteczna.

Pakiet map będziesz mógł pobrać jako jeden plik w formie spakowanej (rozszerzenie .zip) o rozmiarze 6,79 MB.

Gwarancja satysfakcji!

Nic nie ryzykujesz. Jeżeli nie będziesz zadowolony z zakupionego produktu, to napisz do nas w ciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot pieniędzy.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.