SYSTEMY DYNAMICZNE – multimedialny kurs dla studentów

27,00

W kursie prostymi słowami w nagraniach video tłumaczę teorię i rozwiązania typowych zadań z przedmiotu Systemy Dynamiczne (poziom AGH i politechnik).

Nauczysz się m.in, jak wyznaczać postać Jordana i portrety fazowe, jak badać stabilność i stosować transformatę Laplace’a.

Opis

Kurs powstał na bazie korepetycji, których udzielałem studentom Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Niewątpliwie będzie przydatny też dla studentów politechnik i dla fizyków.

Teorię ograniczyłem do niezbędnego minimum, w kursie nauczę Cię, jak rozwiązywać typowe zadania z układów dynamicznych. Wszystko tłumaczę Ci od podstaw, rozpoczynamy od wyznaczania wartości i wektorów własnych, po czym uczysz się, jak wyznaczać postać Jordana macierzy.

Ta baza wiedzy pozwoli mi bezboleśnie przeprowadzić Cię przez takie zagadnienia jak:

• praktyczne wyznaczanie i rysowanie portretów fazowych
  • rozwiązywanie liniowych układów dynamicznych
  • szukanie punktów równowagi
  • badanie stabilności (zwykłej i asymptotycznej) punktów równowagi
  • obliczanie transformat Laplace’a i transformat odwrotnych (poznasz trikową metodę)
  • stosowanie kryterium Hurwitza do badania stabilności
  • wyznaczanie transmitancji
  • stosowanie transmitancji do obliczania amplitud i faz sygnałów wyjściowych
  • ocena stabilności na podstawie transmitancji
  • badanie układów nieliniowych – linearyzacja, twierdzenie Grobmana-Hartmana, rysowanie portretów fazowych.

W kursie otrzymujesz dostęp do ponad 10-ciu godzin nagrań video, w których jak kolega koledze zrozumiale tłumaczę Ci te zagadnienia, dbając, byś poznał(a) wszystko, co potrzebne do zdania egzaminu z wysokim wynikiem.

Jestem doktorem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji studentom, gwarantuję Ci więc nie tylko wysoki poziom merytoryczny kursu, ale też jego przyjazną formę.

Gwarancja satysfakcji!

Nic nie ryzykujesz. Jeżeli nie będziesz zadowolony z zakupionego produktu, to napisz do nas w ciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot pieniędzy.

Autor kursu – dr Wiesław Zajiczek

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.